Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hoshi - Japonijos fanų bendruomenė ineternete!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ką šiandien veikei?

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
BaBo
Arbatų žinovas
BaBo


Parašiau : 352
Šeimos narys nuo : 2011-08-21
Man : 30
Miestas : Neverland

Ką šiandien veikei?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ką šiandien veikei?    Ką šiandien veikei?  EmptyPir. 08 22, 2011 6:50 pm

Papasakokit kaip praleidot dieną. ;)
Atgal į viršų Go down
Pio
Kawaii sunshine
Pio


Parašiau : 76
Šeimos narys nuo : 2011-08-25

Ką šiandien veikei?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiandien veikei?    Ką šiandien veikei?  EmptyKv. 08 25, 2011 8:29 pm

Iki 16 h sėdėjau pc su pižama ir žėjau filmą, tada persirengiau. Ryte paslaptingu būdu įjungiau savo telą, kuris buvo sugedęs??? Tada kai tėvai grįžo raičiaus iš skausmo, nes skrandį kažkas badė:DDD Buvo linksma. Tada... nk -.-""
Atgal į viršų Go down
BaBo
Arbatų žinovas
BaBo


Parašiau : 352
Šeimos narys nuo : 2011-08-21
Man : 30
Miestas : Neverland

Ką šiandien veikei?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiandien veikei?    Ką šiandien veikei?  EmptyKv. 08 25, 2011 10:39 pm

Visą dieną šokinėjau nuo pc prie telefono. Bazarinau su draugu apie gyvenimo aktualijas, kėliau info į forumą, po to su sese buvau Latvijos prakeiktam kaime, kur mentai durniai paskutiniai, už nusitrynusius numerius stabdo. Po to namučių grįžau, vėl pc. Paskambino draugas, su tuo dvi valandas prakalbėjau ir va taip va. Dabar rašau ką veikiau. :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ką šiandien veikei?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiandien veikei?    Ką šiandien veikei?  EmptyPen. 08 26, 2011 4:55 pm

Nieko ypatingo - atsikėliau kažkur 9:30, nuėjau susitvarkiau, pasėdėjau prie pc, nuėjau papiešiau, pašokau, gitara pabrūžinau, vėl prie pc vėl papiešiau vėl rpei pc ir dabar vynuoges kremtu ir žiūriu MBLAQ live video :33
Atgal į viršų Go down
Siela
Naujas Hoshi pilietis
Siela


Parašiau : 39
Šeimos narys nuo : 2011-08-26
Man : 27
Miestas : Trakai
Norėčiau būti : Menininkė

Ką šiandien veikei?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiandien veikei?    Ką šiandien veikei?  EmptyPen. 09 16, 2011 5:18 pm

Auginau medį ant sienos xD
Atgal į viršų Go down
Myuu
Forum bakemono
Myuu


Parašiau : 146
Šeimos narys nuo : 2012-01-15
Man : 27
Miestas : Marijampolė
Autoritetas : Taeyceon, Suzy, Bom, JB, IU
Norėčiau būti : korean

Ką šiandien veikei?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiandien veikei?    Ką šiandien veikei?  EmptyPir. 01 16, 2012 8:03 am

Nieko doro : l pi*sau protą draugui : d
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-96591.html
Sponsored content





Ką šiandien veikei?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiandien veikei?    Ką šiandien veikei?  Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ką šiandien veikei?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: » Pabaiga :: ☆Paplepėkim-
Pereiti į: