Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hoshi - Japonijos fanų bendruomenė ineternete!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Koizora - Meilės dangus

Go down 
AutoriusPranešimas
BaBo
Arbatų žinovas
BaBo


Parašiau : 352
Šeimos narys nuo : 2011-08-21
Man : 30
Miestas : Neverland

Koizora - Meilės dangus  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Koizora - Meilės dangus    Koizora - Meilės dangus  EmptyTr. 08 24, 2011 4:00 pm

Koizora - Meilės dangus  Kizura
恋空/ Koizora
Taip pat žinomas kaip: Sky of love/ Meilės dangus.
Režisierius: Imai Natsuki
Scenarijaus autoriai: Teruyo Nogami, Watanabe Mutsuki
Žanras: romantinė melodrama, mokyklos gyvenimas
Išleidimo data: 2007-11-30
Filmo trūkmė: 129min ~ 2h 9min
Biudžetas: 3.9 bilijonas jenų
Kalba: japonų
Šalis: Japonija
Studija: TBS
Pagal Naito Mikos novelę Koizora.

Eiga: 16 – metė, optimizmu spinduliuojanti Tahara Mika įžengia į vidurinę, degdama noru mokyklos paskutiniuosius metus praleisti turiningai, ir tuo labiau – susirasti vaikiną.
Kartą, prieš vasaros atostogas, po apsilankymo mokyklos bibliotekoje, Mika pamiršta pasiimti savo telefoną. Grįžusi jo pasiimti, mergina gauna skambutį nuo nepažįstamo numerio, kuris po to laiko ją nepalieka ramybėje. Viskas, ką Mika žino apie nepažįstamąjį buvo tai, kad jis mokosi toje pačioje mokykloje su ja. Tačiau Mikai patiko vaikino dėmesys, tad abu susitarė susitikti. Atėjus lauktajai dienai, mergina nustemba pamačiusi jog į sutartą vietą atėjo...vaikinas, kurio ji vengė. Hiro - aukštas blondinas su aršia išvaizda – Nozomu (Ayos vaikino) geriausias draugas..ir kaip tai galėjo atsitikti? Tačiau Hiro išvaizda dar nieko nereiškia, palyginus su jo „turtingu“ vidumi, kuris greitai sužavėjo Miką ir ši pajuto, jog įsimylėjo.

Vaidina:
Aragaki Yui - Tahara Mika
Miura Haruma – Sakurai Hiro
Koide Keisuke – Fukuhara Yu
Karina – Sakurai Minako (Hiro sesuo)
Usuda Asami – Saki (Hiro ex-mergina)
Nakamura Aoi – Nozomu
Haru – Aya
Yamamoto Ryuji – Sakurai Hirokazu (Hiro tėvas)
Asou Yumi – Sakurai Akemi (Hiro mama)
Takahashi George – Tahara Katsuji (Mikos tėvas)
Asano Yuko – Tahara Yasue (Mikos mama)
Fukada Aki – Tahara Saori (Mikos sesuo)

Mano nuomonė: Tai vienas pirmų mano matytų j-filmų. Ir aš dievinu šį filmą. Joks filmas, dar man nebuvo sukėlęs tiek emocijų, verkiau pasikukčiodama, pusę filmo, nuo tada kai Mika sužinojo, kodėl jis ją paliko. x.x O kai Hiro mirė, maniau mirsiu ir aš. Labai gražus, jausmingas filmas, apie meilę kurios galima pavydėti. Kas nematėt, patariu visiems pažiūrėti. Tai filmas kurį būtina pamatyti. <3
Vertinimas 10/10 <33
Rekomenduoju: Miuros, Aragaki, Nakamuros ir kitų aktorių fanams, visiems kurie mėgsta filmus su liūdna pabaiga, meilės istorijų mėgėjams, bei tiems kurie nevengia ašarų. ;)
Atgal į viršų Go down
 
Koizora - Meilės dangus
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: » Japonija šiandien :: Filmai☆-
Pereiti į: