Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hoshi - Japonijos fanų bendruomenė ineternete!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Tu esi gražus - You're beautiful

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
BaBo
Arbatų žinovas
BaBo


Parašiau : 352
Šeimos narys nuo : 2011-08-21
Man : 30
Miestas : Neverland

Tu esi gražus - You're beautiful Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tu esi gražus - You're beautiful   Tu esi gražus - You're beautiful EmptySk. 08 28, 2011 10:44 am

Tu esi gražus - You're beautiful 11jucno
미남이시네요 / Minami Shineyo
Žanras: Komedija, romantinis.
Režisierius: Hong Sung Chang.
Scenarijaus autorės: Hong Jung Eun ir Hong Mi Ran
Kanalas, per kurį transliuota: SBS.
Epizodų skaičius ir trukmė: 16 epizodų.
Transliuotas: 2009-10-07 ~ 2009-11-26.
Rodytas: Trečiadieniais ir Ketvirtadieniais 21:55.


Eiga: Kadangi garsios Korėjos vaikinų grupės "A.N.JELL" pagrindinio vokalisto Tae Kyung balso stygos nusilpo, grupės vadovybė pareikalavo, kad vaikinai į grupę priimtų dar vieną narį. Naujajam nariui Mi Nam prieš pat kontrakto pasirašymą teko skubiai išskristi į Jungtines valstijas, kad ištaisytų plastinės akių operacijos klaidą (susimerkti negalėjo, LOL :DD). Jo vadybininkas sumanė jo dvynės sesers, Mi Nyu, prašyti, kad pavaidintų savo brolį vienam mėnesiui. Mi Nyu, nors buvo visiškai pasiruošusi tapti vienuole, sutiko su šia šarada, nes nenorėjo, kad jos brolis prarastų šansą išgarsėti, taip jiems būtų lengviau surasti savo motiną.
Tolesnis veiksmas vyksta scenos užkulisiuose.

vaidina:
Jang Geun Suk/ Hwang Tae Kyung
Tu esi gražus - You're beautiful 2881mpvTu esi gražus - You're beautiful 2mw6ye
Park Shin-hye - Go Mi Nam (vyras) / Go Mi Nyu (Moteris)
Tu esi gražus - You're beautiful S3dlp5Tu esi gražus - You're beautiful Mj67gh
Lee Hong Ki - Kang On Yu / Džeremis
Tu esi gražus - You're beautiful 24nf9s1Tu esi gražus - You're beautiful Whzb6q
Jung Yong Hwa - Kang Shin Woo
Tu esi gražus - You're beautiful 2ykj321Tu esi gražus - You're beautiful 157yzvs

Mano nuomonė: Drąsiai galiu teigti, kad tai mano pati pačiausia drama. <3 Iš pat pradžių pati ją įsimylėjau, o po to jau sekė draugų eilė. <3 Kalbant apie dramą, tai scenarijus tikrai įdomus ir linksmas. Džeremis visam serialui pridėjo gyvumo ir linksmumo. <3 *ahh I love him* Patiko ir Tae Kyung su Mi Nam santykiai. Hyung nim apskritai toks įdomus žmogus buvo. ;D Tik man širdį skaudėjo dėl vargšo Šin vū. <33 Go Mi nam, buvo tikra naivuolė ir kvailė, kartais ji mane nervindavo, dėl savo nesupratimo. x.x tokių žmonių dar būna? Be to, lakstė įskibusi į tą kuris visai to nevertas buvo. Kadangi tai buvo drama apie Idol grupę, muzikai buvo skiriama ytin daug dėmesio. O OST'as dramos nerealiai nerealus. <3 Iki šiol man jis nenusibodo. Mačiau šią dramą 3 kartus, ir meldžiu dievą, kad būtų žadamas antras sezonas. Dieną kai sužinosiu, kad jis bus turbūt apsiverksiu ;DD

Balai: 10/10 kitaip ir būti negali.
Rekomenduoju: Visiems kuriems patinka aukščiau išvardinti aktoriai, merginoms kurios nori pavarvinti seilę dėl gražių vaikinų, tiems kuriems patinka dramos apie muziką, gražius žmones, gražius rūbus, ir prabangą. ;D
Atgal į viršų Go down
Leparda
Naujas Hoshi pilietis
Leparda


Parašiau : 37
Šeimos narys nuo : 2011-08-27
Man : 26
Miestas : Kaunas
Autoritetas : Lee Hong Ki and Jung Yong Hwa
Norėčiau būti : Hum... Dar nenusprendžiau xDD

Tu esi gražus - You're beautiful Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu esi gražus - You're beautiful   Tu esi gražus - You're beautiful EmptySk. 08 28, 2011 2:22 pm

Gawd, I'm so Damn inlove with this drama
jau du kartus žiūrėjau nuo pradžių >.<
Jau taip lydausi dėl Shin Wo *qq*
O Džeremis toooks mielas xDDD
Norių jų abiėjų xDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tu esi gražus - You're beautiful Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu esi gražus - You're beautiful   Tu esi gražus - You're beautiful EmptySk. 08 28, 2011 2:23 pm

Lee Hong Ki <3~
Atgal į viršų Go down
BaBo
Arbatų žinovas
BaBo


Parašiau : 352
Šeimos narys nuo : 2011-08-21
Man : 30
Miestas : Neverland

Tu esi gražus - You're beautiful Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu esi gražus - You're beautiful   Tu esi gražus - You're beautiful EmptySk. 08 28, 2011 3:06 pm

Pamirškit Lee, jis mano! ;D :3:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tu esi gražus - You're beautiful Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu esi gražus - You're beautiful   Tu esi gražus - You're beautiful EmptySk. 08 28, 2011 3:13 pm

ne ne tavo...
JIS MANOOO..

Pažėjau pusę filmo ir mečiau, aisiu viso žėt :DD
Atgal į viršų Go down
Leparda
Naujas Hoshi pilietis
Leparda


Parašiau : 37
Šeimos narys nuo : 2011-08-27
Man : 26
Miestas : Kaunas
Autoritetas : Lee Hong Ki and Jung Yong Hwa
Norėčiau būti : Hum... Dar nenusprendžiau xDD

Tu esi gražus - You're beautiful Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu esi gražus - You're beautiful   Tu esi gražus - You're beautiful EmptySk. 08 28, 2011 3:35 pm

Ei, jis mano, nelendam >.>
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tu esi gražus - You're beautiful Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu esi gražus - You're beautiful   Tu esi gražus - You're beautiful EmptyPir. 08 29, 2011 5:28 am

Ne, ne tavo >>
[blyn dabar kaip kokios mažvaikės dėl nepasiekiamo saldainio pešamės :DDD]
Aš ir iki muštynių galiu jeigu norit >>
Atgal į viršų Go down
BaBo
Arbatų žinovas
BaBo


Parašiau : 352
Šeimos narys nuo : 2011-08-21
Man : 30
Miestas : Neverland

Tu esi gražus - You're beautiful Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu esi gražus - You're beautiful   Tu esi gražus - You're beautiful EmptyPir. 08 29, 2011 8:21 am

Lenda čia varguolės prie mano vaiko <3
Gerai stabdom floodą ;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tu esi gražus - You're beautiful Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu esi gražus - You're beautiful   Tu esi gražus - You're beautiful Empty

Atgal į viršų Go down
 
Tu esi gražus - You're beautiful
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: » Korėja :: Korėjietiški filmai☆-
Pereiti į: