Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hoshi - Japonijos fanų bendruomenė ineternete!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mėgstamiausia grupė

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Mela-Chan
Forum bakemono
Mela-Chan


Parašiau : 138
Šeimos narys nuo : 2011-08-21
Man : 27
Miestas : Hoshi world ^^
Autoritetas : Takashima Kouyou
Norėčiau būti : Panda :3

Mėgstamiausia grupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mėgstamiausia grupė   Mėgstamiausia grupė EmptyAntr. 08 23, 2011 3:26 pm

Kokia? Kodėl?
Atgal į viršų Go down
https://hoshi.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




Mėgstamiausia grupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausia grupė   Mėgstamiausia grupė EmptyPen. 08 26, 2011 3:37 pm

The GazettE - todėl, kad tai viena iš pirmųjų mano išgirstų jrock grupių. Juos dievinau dievinu ir dievinsiu. Myliu Uruha, jis mano įkvėpėjas, ir jis tok mielas [kawaii smiles]. manau supratot kodėl xD
Atgal į viršų Go down
BaBo
Arbatų žinovas
BaBo


Parašiau : 352
Šeimos narys nuo : 2011-08-21
Man : 30
Miestas : Neverland

Mėgstamiausia grupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausia grupė   Mėgstamiausia grupė EmptySk. 08 28, 2011 10:02 am

TVXQ <3 Nes jie mane atvedė į Azijos muzikos pasaulį, nes jie vienaip ar kitaip buvo nuostabūs, nes jų dainos man pačios geriausios, ir kad ir kokia liūdna būčiau, išgirdus ir pamačius juos, mano veide atsiranda šypsena. <3
Atgal į viršų Go down
Leparda
Naujas Hoshi pilietis
Leparda


Parašiau : 37
Šeimos narys nuo : 2011-08-27
Man : 26
Miestas : Kaunas
Autoritetas : Lee Hong Ki and Jung Yong Hwa
Norėčiau būti : Hum... Dar nenusprendžiau xDD

Mėgstamiausia grupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausia grupė   Mėgstamiausia grupė EmptySk. 08 28, 2011 2:24 pm

Gawd, sunku išsirinkti.. na, jamu du tada xD

TVXQ ~ Nes jų dainos labai gražios, o patys yra tokie hawt *qq* Vidurį nakties žiūrių jų klipus ir varvinu seilę xDD

C.N. Blue ~ Net ežinau, jų dainos taip pat labai gražios, o klipai nuostabūs. Tiesiog praskaidrina nuotrauką. Turbūt man patinka tik todėl, nes įtaką daro Jung Yong Hwa ir Yong Hyun >.<
Tokie man jie nerealūs xD
Atgal į viršų Go down
Nifalath
Naujas Hoshi pilietis



Parašiau : 18
Šeimos narys nuo : 2012-09-07
Man : 37
Miestas : Vilnius
Norėčiau būti : Japonijoje aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Mėgstamiausia grupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausia grupė   Mėgstamiausia grupė EmptyPen. 09 07, 2012 3:25 pm

na istikro esu labai isranki muzikai... man ner svarbu kad atlikejas nerealiai graziai artodo... man svarbu ka jis dainuoja ir kaip tai yra atliekama..
Atgal į viršų Go down
http://www.nifalath.deviantart.com
gedgab
Naujas Hoshi pilietis



Parašiau : 2
Šeimos narys nuo : 2013-05-22

Mėgstamiausia grupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausia grupė   Mėgstamiausia grupė EmptyTr. 05 22, 2013 12:46 pm

Mano mėgstamiausios grupės: BigBang ir SuperJunior. Visada pasirodo nuostabiai,vaizdo klipai bei pasirodymai visada paruošti gerai. Apsirengę stilingai, o ir judesiai nuostabūs <3
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mėgstamiausia grupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausia grupė   Mėgstamiausia grupė Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mėgstamiausia grupė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mėgstamiausia manga
» Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka Japonijoje?
» Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka? [modernusis sportas]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: » Japonija šiandien :: ☆Muzika-
Pereiti į: