Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hoshi - Japonijos fanų bendruomenė ineternete!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Konbanwa ^.^

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
meiyo
Forum bakemono
meiyo


Parašiau : 116
Šeimos narys nuo : 2011-08-30
Man : 30
Miestas : Vilnius
Autoritetas : Ji Yong
Norėčiau būti : Idol <3

Konbanwa ^.^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Konbanwa ^.^   Konbanwa ^.^ EmptyPen. 09 02, 2011 3:33 pm

こんちは 세요 SVEIKI

Jeigu reikėtų darytį pilną ir išsamų savo gyvenimo aprašymą, turbūt neturėčiau ką įdomaus ir parašyti. Bet jeigu tenka pristatyti save, net nežinau nuo ko pradėti. Tačiau nesijaudinkite, pasistengsiu nevarginti jūsų ilgomis kalbomis apie save.

Mano vardas Greta. Kai kuriems esu geriau žinoma Taiyoukos ir Meiyo pseudonimu. Gimiau Vilniuje prieš 18 su puse metukų. Nežinau kodėl, bet kartais jaučiuosi ganėtinai svetima savo gimtajame krašte. Tačiau vis vien labai džiaugiuosi vaikystėje pramintais takais Sereikiškių parke.
Japonija susidomėjau 7 kl. geografijos pamokos metu. Bet atsižvelgiant į mano gilią ir senokai praėjusią vaikystę (tolimą vaikystę), galimą sakyti, kad tas kraštas mane žavėjo jau nuo 5-6 metų, kai sėdėdavau atsitūpusi ant žemės prieš televizorių ir žiūrėdavau anime bei "Takeši pilį" per LNK.
Tačiau pasileidau į gilesnį šios šalies pažinimą 9 kl, kai pradėjau domėtis kalba, muzika bei doramomis. Viskas tęsiasi iki šiol. Vis atrandu kažką naujo, domėdamasi Japonija.
Kalbant apie Pietų Korėją, apie jos kultūrą sužinojau iš atsitiktinai sutikto draugo Gyon (In omegle.com. Pirmas ir paskutinis normalus žmogus iš ten) ir klasiokės, kuri man liepė pasiklausyti Big Bang dainos
"Heartbreaker'. Tada mano ausinuke pradėjo atsirasti POP muzikos. Ne lietuviškos, ne JAV, bet K-pop.
Be domėjimosi orientalistika, mėgstu keliones. Taip pat groti gitara. Mano siekiamybė - groti bent per pus taip gerai, kaip Miyavi. Kolkas groju tik 2 metus, tačiau tikiuosi, kad su laiku padarysiu pažangą ir baigsiu mokintis
"Dear my love" (kolkias moku tik intro. T.y. 23 sek.) Dar mėgstu miegoti kaip Shou (Alice9), gerus kvepalus - kaip Miyavi ir gaminti valgyti kaip Harumachi (mano sritis Japonų ir Italijos virtuvė.)
Charakteris pas mane nelengvas, kadangi esu nepastovios nuotaikos. Bet tikiuosi, kad su manimi susikalbėti įmanoma, nes dar niekas tuo nesiskundė.
Net nebežinau, ką daugiau jums papasakoti. Jeigu turite klausimų, klauskite.
I WON'T BITE YOU.
Atgal į viršų Go down
Aishiteru
Naujas Hoshi pilietis
Aishiteru


Parašiau : 14
Šeimos narys nuo : 2011-08-29
Miestas : Neverland~

Konbanwa ^.^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konbanwa ^.^   Konbanwa ^.^ EmptyPen. 09 02, 2011 3:59 pm

Sveika atvykus :3
Atgal į viršų Go down
meiyo
Forum bakemono
meiyo


Parašiau : 116
Šeimos narys nuo : 2011-08-30
Man : 30
Miestas : Vilnius
Autoritetas : Ji Yong
Norėčiau būti : Idol <3

Konbanwa ^.^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konbanwa ^.^   Konbanwa ^.^ EmptyPen. 09 02, 2011 6:29 pm

Malonu ^^
Atgal į viršų Go down
Leparda
Naujas Hoshi pilietis
Leparda


Parašiau : 37
Šeimos narys nuo : 2011-08-27
Man : 26
Miestas : Kaunas
Autoritetas : Lee Hong Ki and Jung Yong Hwa
Norėčiau būti : Hum... Dar nenusprendžiau xDD

Konbanwa ^.^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konbanwa ^.^   Konbanwa ^.^ EmptyŠt. 09 03, 2011 6:44 am

Liabūkaš ^.^
Atgal į viršų Go down
meiyo
Forum bakemono
meiyo


Parašiau : 116
Šeimos narys nuo : 2011-08-30
Man : 30
Miestas : Vilnius
Autoritetas : Ji Yong
Norėčiau būti : Idol <3

Konbanwa ^.^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konbanwa ^.^   Konbanwa ^.^ EmptyŠt. 09 03, 2011 8:46 am

Labukasu -.-
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Konbanwa ^.^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konbanwa ^.^   Konbanwa ^.^ EmptySk. 09 04, 2011 6:50 am

Labas. :3333
Atgal į viršų Go down
meiyo
Forum bakemono
meiyo


Parašiau : 116
Šeimos narys nuo : 2011-08-30
Man : 30
Miestas : Vilnius
Autoritetas : Ji Yong
Norėčiau būti : Idol <3

Konbanwa ^.^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konbanwa ^.^   Konbanwa ^.^ EmptySk. 09 04, 2011 10:36 am

Sveika >3<
Atgal į viršų Go down
BaBo
Arbatų žinovas
BaBo


Parašiau : 352
Šeimos narys nuo : 2011-08-21
Man : 30
Miestas : Neverland

Konbanwa ^.^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konbanwa ^.^   Konbanwa ^.^ EmptyAntr. 09 27, 2011 8:05 am

Tikiuosi, būsi aktyvi ir patiks tau čia :)


Paskutinį kartą redagavo Pig-Rabbit, Kv. 01 12, 2012 5:14 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
meiyo
Forum bakemono
meiyo


Parašiau : 116
Šeimos narys nuo : 2011-08-30
Man : 30
Miestas : Vilnius
Autoritetas : Ji Yong
Norėčiau būti : Idol <3

Konbanwa ^.^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konbanwa ^.^   Konbanwa ^.^ EmptyAntr. 09 27, 2011 3:10 pm

Ačiukas ^^
Pasistengsiu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Konbanwa ^.^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konbanwa ^.^   Konbanwa ^.^ Empty

Atgal į viršų Go down
 
Konbanwa ^.^
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: » Mes :: Susipažinkime.☆-
Pereiti į: