Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hoshi - Japonijos fanų bendruomenė ineternete!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ft.Island

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
BaBo
Arbatų žinovas
BaBo


Parašiau : 352
Šeimos narys nuo : 2011-08-21
Man : 30
Miestas : Neverland

Ft.Island Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ft.Island   Ft.Island EmptySk. 08 28, 2011 12:48 am

Ft.Island 2vun8xu

FT Island - (Korėjietiškai 에프티 아일랜드 Japoniškai エフティー・アイランド) yra Pietų Korėjos rock ir pop žanrų muzikos grupė. Jų debiutinis albumas pavadinimu "Cheerful Sensibility", buvo 6 geriausiai parduodamųjų albumų top'e 2007 metais. Debiutinė daina "Lovesick" nesitraukė iš K-pop topų 8 savaites iš eilės.

Karjera:
Grupė debiutavo 2007 metais. Dar prieš pasirodant jų debiutiniam albumui Cheerful Sensibility grupė pasirodydavo televizijos laidose. Grupės populiarumas sparčiai augo, vis daugiau renginių atsirasdavo jų saraše, vis daugiau gyvų pasirodymų, kvietimų visur dalyvauti. Išleidus albumą, kurį sudarė 13 rock-pop stiliaus dainų, grupės populiarumas sparčiai išaugo. Parduota 79,000 albumo kopijų, o pats albumas užkopė į 6 vietą geriausiai parduodamų sąraše. 2007 metų gruodžio 3 albumas buvo išleistas antrą kartą, pavadinimas pakeistas į The Refreshment. Į albumą įėjo trys naujos dainos, nuotraukų albumas, kortelių pakelis, taip pat dainų remixai bei akustinės versijos. Per tą patį gruodžio mėnesį buvo parduota 25,724 šio patobulinto albumo kopijų. 2008 grupė debiutavo ir Japonijoje ir nuo tada atsivėrė jų kelias į muzikos aukštumas. Grupei atsirado daugybė pasiūlymų, veiklos ir ji sėkmingai progresavo. 2009 metais grupės vokalistas Lee Hong Ki gavo vieną pagrindinių vaidmenų korėjiečių Hit-dramoje "Tu esi gražus" po kurio grupė dar labiau išpopuliarėjo visame pasaulyje.

Grupės nariai:

Ft.Island Ipnqfn
Choi Jong Hun (최종훈) -gimė 1990 kovo 7 (21),grupės lyderis, vokalistas, pianistas ir gitaristas.
Ft.Island If5oqu
Lee Hongki (이홍기) gimė 1990 kovo 2 (21), pagrindinis vokalistas.
Ft.Island 2qk43tv
Lee Jae Jin (이재진) - gimė 1991 gruodžio 17 (19) grupės bosistas bei vokalistas.
Ft.Island 296cfis
Song Seung Hyun (송승현) gimė 1992 rugpjūčio 21 (19) gitaristas ir grupės vokalistas.
Ft.Island F4dwtv
Oh Won Bin (오원빈) - gimė 1990 kovo 26 (21) grupėje buvo gitaristas ir back vokalas.


* my favourite jų daina <33*


* Honggi ir anglų kalba kažkas nerealaus ;D *
So, ką manot? :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ft.Island Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ft.Island   Ft.Island EmptyPir. 08 29, 2011 10:05 am

<3~ Leeeeeeeee <3~
OMG Lee Jae Jin gimęs tą pačią dieną kaip aš..
Fzio varysiu į korėją gimšiuko su juo švęst ir dar Lee aplankysiu :DD :pervythoughts:
geras band'as.. rekomendacijos <3~
Atgal į viršų Go down
Leparda
Naujas Hoshi pilietis
Leparda


Parašiau : 37
Šeimos narys nuo : 2011-08-27
Man : 26
Miestas : Kaunas
Autoritetas : Lee Hong Ki and Jung Yong Hwa
Norėčiau būti : Hum... Dar nenusprendžiau xDD

Ft.Island Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ft.Island   Ft.Island EmptyPir. 08 29, 2011 11:34 am

Och Gawd. Leeee~ >o<
So damn inlove with him >o<
He's voice is sooo good *o*
Atgal į viršų Go down
BaBo
Arbatų žinovas
BaBo


Parašiau : 352
Šeimos narys nuo : 2011-08-21
Man : 30
Miestas : Neverland

Ft.Island Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ft.Island   Ft.Island EmptyPir. 08 29, 2011 3:04 pm

Mano vieni mylimiausių. ;D aišku irgi po serialo užsikabinau. ;DD
Turbūt nereikia sakyt, kas mėgstamiausias narys. ;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ft.Island Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ft.Island   Ft.Island Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ft.Island
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: » Korėja :: ☆Kmusic :: Pop-
Pereiti į: