Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hoshi - Japonijos fanų bendruomenė ineternete!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Visual Kei

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Visual Kei Empty
RašytiTemos pavadinimas: Visual Kei   Visual Kei EmptyKv. 08 25, 2011 2:46 pm

Visual kei (ヴィジュアル系 vijuaru kei?, pažodžiui vizualus stilius) – Japonijos populiariosios kultūros judėjimas (subkultūra), kuriam būdinga ekscentriška, kartais puošni išvaizda. Prie to paprastai prisideda ryškus makiažas, neįprastos šukuosenos, įmantrūs kostiumai, dažnai, bet ne visada, susieti su androgeniškumu, charakteringai moteriška ar bishonen estetika.

Tokia išvaizda ypač populiari Japonijos muzikoje, varijuojant nuo independent underground projektų iki atlikėjų, pasiekusių šlovę, su panašumais ir įtaka iš Europos ir Amerikos žanrų kaip new wave, punk ir glam rock.

Žurnalai, populiarinantys visual kei Japonijoje: Arena 37 °C, Fool's Mate ir Shoxx. Žymios grupės, kurios bent kartais naudojo visual kei yra Dir en grey, Luna Sea, the GazettE, ir Malice Mizer.

Tokių grupių populiarumas už Japonijos ribų yra gan nedidelis. Nors populiarioji X japan bandė patekti į tarptautinę rinką dar 1992 m., prireikė dešimtmečio, kol visual kei grupių koncertai tapo įprasti Europoje ir Amerikoje.


Visual Kei 2hchu9f
Visual Kei Afbeldingcool
Visual Kei Visual_kei_180920
Atgal į viršų Go down
Mela-Chan
Forum bakemono
Mela-Chan


Parašiau : 138
Šeimos narys nuo : 2011-08-21
Man : 27
Miestas : Hoshi world ^^
Autoritetas : Takashima Kouyou
Norėčiau būti : Panda :3

Visual Kei Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visual Kei   Visual Kei EmptyAntr. 08 30, 2011 3:20 pm

Jie man visi tokie gražūs, bet aš labiau už paprastesnes išraiškas. Nemėgstu kai tai per daug visko priktrauta ir nesuprasi kur kelnės, o kur sijonas :3
Atgal į viršų Go down
https://hoshi.forumlt.com
BaBo
Arbatų žinovas
BaBo


Parašiau : 352
Šeimos narys nuo : 2011-08-21
Man : 30
Miestas : Neverland

Visual Kei Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visual Kei   Visual Kei EmptyAntr. 08 30, 2011 3:32 pm

Sutinku su Mel ;D Man pažiūrėt iš šono gražu, bet pati nesirengčiau taip. ;D Daug darbo sakyčiau, kol viską ant savęs uždedi.xDD
Atgal į viršų Go down
Myuu
Forum bakemono
Myuu


Parašiau : 146
Šeimos narys nuo : 2012-01-15
Man : 27
Miestas : Marijampolė
Autoritetas : Taeyceon, Suzy, Bom, JB, IU
Norėčiau būti : korean

Visual Kei Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visual Kei   Visual Kei EmptyPir. 01 16, 2012 7:33 am

Ūhhh : D kaip man jie sexi ;o
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-96591.html
Sponsored content





Visual Kei Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visual Kei   Visual Kei Empty

Atgal į viršų Go down
 
Visual Kei
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: » Japonija šiandien :: Stilius ir Mada☆-
Pereiti į: